Ar skaļiem vārdiem izcēlās Latvijā un arī pasaulē iemīļotais komponists maestro Raimonds Pauls. Viņa teiktajam piekrīt daudzi, un komponista izteiktā doma izraisījusi daudz diskusiju sabiedrībā.
R. Pauls intervijā žurnālista Armanda Tripāna raidījumā “Rezervēts” pauda sašutumu par disciplīnas zudumu mūsdienu paaudzē.
Kādā intervijā Pauls teicis, ka sabiedrība mūsdienās zaudē disciplīnu.
VIDEO:
LASI VĒL: Mērsragā notikusi briesmīga slepkavība
“Disciplīnu skolās, disciplīnu vispār. Darbā. Bez tā mēs dzīvē neko nesasniegsim, par to daudz jādomā, domāju, ka visatļautība maksās dārgi. Viņa jau tagad dārgi maksā, ”stāstija Pauls.
Maestro minēja, ka arī mēģinājumos novērojis disciplīnas trūkumu.
Tevi arī varētu interesēt
Tomēr tas vēl nav viss! Tālāk Maestro izsakās vēl skarbāk!
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk
Tevi noteikti interesēs
- 3 “neredzamās” ierīces, kas ziemā apēd ceturtdaļu jūsu elektrības rēķina: atklāju, ko obligāti jāizslēdz no rozetes
- “Bija 80, palika četras…”: vilki kļūst aizvien drosmīgāki un plēsēju sirojumi sāk pārvērsties par murgu
- Kas jādara, ja sūtījums ‘iestrēgst’ vai nenonāk pakomātā laikā: 3 praktiski padomi no pieredzes
- Beidzot gaisma tuneļa galā: zodiaka zīme, kas saņems atlīdzību par pēdējo gadu pārbaudījumiem
- Tikko pienāca jauni dati par laikapstākļiem sākot no 27.novembra: ”Būs sasaluša virpuļa sajūta”
- Viens svarīgs noteikums – jāieklausās savā intuīcijā: astrologs nāk klajā ar vēdisko prognozi no 24. līdz 30. novembrim








